הפקות מיוחדות

כל אירוע בשבילי הוא עולם ומלואו. כל שמחה שונה ומיוחדת. אני מקדיש מחשבה רבה בכל פעם מחדש כיצד לרגש, לחבר ולייצר חוויה ייחודית ובלתי נשכחת​

הפקות מוזיקליות כוללות

כחלק מעבודתי, לעיתים אני גם מבצע הפקות מוזיקליות כוללות ומלווה את כל אירועי החתונה. כל זאת, ברגישות והקשבה רבה לרצונותיהם של בני הזוג והמשפחה, אחת מן ההפקות המיוחדות הללו התבצעה לבקשת זוג מבלגיה. החתן הגיע ממשפחה דתית והכלה ממשפחה חילונית.

החתונה התקיימה בזיכרון יעקב, בנוכחות כלל המשפחה שהגיעה כולה מחו"ל ולבני הזוג היה חשוב שהחתונה תהיה משפחתית מאוד, קטנה ואינטימית לקראת האירוע בני הזוג נפגשו עם צוות ההפקה המקצועי. בפגישה סיפרו על הרקע מהם מגיעים והחוויה אותם רוצים בחתונה. כך הותאמו הרכבים מוסיקליים לכל אירוע בחתונה, על פי העדפותיהם ורצונותיהם של בני הזוג

חופה קלאסית מן המקורות

לחתן ולכלה, שהגיעו מבלגיה, הייתה חשובה חופה עם שירי קודש מן המקורות עם דגש על אווירה אירופאית ואינטימיות. על מנת ליצור הרמוניה מושלמת באווירת קדושה, החופה התקיימה בליווי כל אלו לוו בשירה חזנית ושירים מן המקורות, אותם ביצעתי עם פרשנות מודרנית המוסיקה ליוותה את כל באי החופה – לבקשת בני הזוג הוקדש שיר לאחים והאחיות, לאחר מכן שיר להורים ולבסוף, לחתן ולכלה.

על רחבת הריקודים -חסידי ישראלי מקפיץ

לרחבת הריקודים בחרנו במוסיקה ישראלית מודרנית וחסידית. בני הזוג מגיעים מרקעים תרבותיים שונים והיה להם חשוב שההרקדה תהיה שמחה וקופצנית ויחד עם זאת יהודית וישראלית. את ההרקדות ליווה הרכב מודרני ושמח של 5 נגנים: גיטרה בס, גיטרה חשמלית, פסנתר, תופים וחצוצרות. בהרקדה הראשונה התנגנה מוסיקה חסידית ואילו בהרקדה השנייה, מוסיקה ישראלית עכשווית.