אודות

יבָרֶכְךָ ה' וְיִשְׁמְרֶךָ. יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלֶיךָ וִיחֻנֶּךָּ. יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיךָ וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם.​

מי אני?

ברכת הכהנים נאמרת בפי כהנים, כדי לקדש את העם. בברכה זו, הכוהן משמש כצינור אשר דרכו רוחו ונשמתו של האל חודרת אל לבם של האנשים ומשרה קדושה, רוגע, שפע וחיבור עמוק לשורשים.  מאז היותי ילד אשר מברך את קהל המתפללים בברכת הכהנים בבית הכנסת, הוקסמתי מהיכולת לתת את נשמתי על מנת לרומם את רוחם של האנשים סביבי, לקדש, לרגש ולגעת בכל נפש.

ברכה זו הביאה לתשוקתי לעסוק במוסיקה, ומגיל צעיר החלה דרכי המוסיקלית כזמר וחזן בבתי כנסת. כילד מבית המשלב מזרח ומערב, נחשפתי למגוון סגנונות תפילה ומנגינה, הן בבתי הכנסת האשכנזים והן בבתי הכנסת המזרחיים. במשך השנים, למדתי ועסקתי רבות במוסיקה קלאסית, בדגש על מוסיקה קלאסית חזנית אצל החזן והמנצח נפתלי הרשטיק.

 

כמו כן, עסקתי במוסיקה חסידית ובפייטנות. המוסיקה היהודית מבטאת את נשמתו ושורשיו של העם היהודי. בהופעותיי כיום, כזמר בחתונות ושמחות, אני רואה שליחות בשילוב מגוון רחב ככל הניתן של סגנונות מוסיקה יהודית. בהופעותיי תוכלו למצוא מוסיקה קלאסית, פיוטים מזרחיים, חזנות, מוסיקה יהודית, חסידית וישראלית כמו כן, אני משתמש בהרכבים מוסיקליים בהם מעורבים כלים קלאסיים, אתניים, מזרחיים ומערביים, ליצירת חוויה מוסיקלית ייחודית וישראלית מאוד. 

חשוב לי מאוד להתאים אישית את המוסיקה לכל שמחה. אני מקפיד לשבת עם בעלי השמחה לפני כל אירוע ולשמוע על העדפותיהם המוסיקליות, הסגנונות המועדפים, השירים או הנעימות אותם מבקשים להשמיע ועוד. אני מקפיד ליצור הרכבים מוסיקליים ייחודיים בהתאם לאופיו של האירוע ורצונותיהם של לקוחותיי, בעלי השמחה. ההתאמה האישית של ההרכב המוסיקלי, השירים והסגנונות, יוצרת חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת.